Veľa noviniek

lho dom neaktualizovala ale nakoniec som sa rozhýbala a veď mám aj prečo :)  Falco 16.2.2012 oslávil svoje 8 narodeninky a ja dúfam že budeme môcť preletieť tunelmi ešte mnoho krát kým jeho hviezdička zhasne :). Tento rok Falco dostal aj špeci darček v podobe torty podľa jeho gusta :D

Dalej som sa konečne rozhýbala a na rejčeti vytvorila albumy kde budú odteraz všetky naše fotky a nájdete ich tu :) https://kalakajca.rajce.idnes.cz/

čo v novom roku ?

V novom roku toho máme naplánované pomerne dosť. Vo Februári by sme sa chceli vypraviť na agility preteky: Valentinske neoficiálne Agility preteky SPAM. V Marci sa snáď dostaneme na  Spam Run Poľov do Košíc . Náš klub organizuje 3 preteky jedny sú 24.4.2012 a to je Tatranský skokan kde nás bohužial neuvidíte ale 7.7.2012 sa snáď zúčastníme Tatranské dvojskúšky a poslednými pretekmi sa dajte prekvapiť :) . Zúčastníme sa nadvoch táboch a to na Tatranskom agility tábore pod vedením Katky Kolarovovej na začiatku júla a na druhom Seminári s Nicolom Girauldim na konci Augusta.

Všetkým vám aj s Falcom želáme krásne Vianoce a štastný Nový Rok :) :) :) :)

No proste Mikuláš :)

Po čas decembra sme sa z Falcom zúčastnili 2 Mikulášskych akcií : 1.1.

1.Boli to Mikulášske preteky SPAM bohužial tie nám až tak nevyšli:( zo 4 behov sme mali 3 nezapočítané a ten posledný  sme mali najhorší čas :( no jedno pozitívom to má počula som Falca tretí-krát v živote zavýjať :)

2. Druhé boli Mikulášske hry MKA Tatry a tam sa nám daril viac - sútažily sme v rôznych disciplýnych ale nám sa darilo v Stíhačke kde sme si v smalíkoc vybojovali 1.miesto :) :) a potom v hre o najväčší počet prekážok sem skončily na 2.mieste :)

Po dlhom čase pár úspechov :)

No tákže dlho som tu nepísala a tak toho bude trochu viac:

1.V lete sme sa zúčastnily agility tábora pod vedením Katky Kolarovovej a velá sme sa naučili :) katka nám veľmi pomohla uvedomiť si chyby a tak sme sa rozhodli ísť na preteky ...

2.Letné neoficiálne preteky SPAM boli tie vybrané. A zadarilo sa s Falcom sme v Jumpingu skončili na krásnom 1 . MIESTE a počas Košických horúčav sme si vybojovali umiestnenie. To však na rok 2011 nebolo všetko :)

3. 30.oktobra sme sa rozhodli že sa zase vyberieme do Košíc a oskúšame tentoraz preteky klubu KK Anička. No na Falca to bolo však moc ľudí a tak sa nám moc nedarilo a v prvom behu sme dostali disk a v druhom sem mali 1 odmietnutie ale bohužila dlhší čas :(

4.A čo dalej ... 4.12.2011 by sme sa radi vybrali na vianočné neoficiálne preteky Spam do Košíc tak držte palce :) a ešte tajomstvo .... koncom februára možno pribudne nový člen z belgicka .... ale o tom nekôr :)

Oslava MD

S Falcom sa chystáme na ukážky agility ktoré sa budú konať 29.5.2011 o 15:00 na kopci Luník v Poprade (areál spojenej školy na ulici Mládeže v poprade). K ukážkam je pripojená aj súťaž o najkrajšieho psíka, preteky v šikovnosti tímov ale aj ukážky tanca zo psom :).Dúfam že sa všedci prídete pozrieť a nezabudnete si psíkov :D :D .

2 -krát tretí

Na neoficiálnych pretekoch v Poľove sme mali veľa štastia. Súťažili sme v kategórií pokročilí SA a obsadili sme 2 tretie miesta z celkového počtu pretekárov 3. Štastena sa na nás usmiala :D :D :-D